KΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΘ

1ος Όμιλος
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤ.
4
2
2
0
2
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
3
2
1
1
3
Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ
3
2
1
1
4
ΙΩΛΚΙΑ
1
2
0
2
1η αγωνιστική
Γ.Σ.Νίκαιας - Ιωλκία  20-0 α.α.
Αετός Πλατυκάμπου- Αιολικός 75-71

2η αγωνιστική
Αιολικός - Γ.Σ.Νίκαιας  81-59
Ιωλκία - Αετός Πλατυκάμπου  37-60

3η αγωνιστική
29/9  19:00  Κλ. Ι. Πατάκη      Γ.Σ.Νίκαιας - Αετός Πλατυκάμπου
29/9  19:00  Κλ. Ν. Ιωνίας   Αιολικός - Ιωλκία


2ος Όμιλος
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΙΩΝΑΣ
4
2
2
0
2
ΑΕΒΔ
3
2
1
1
3
ΑΓΡΙΑ
2
1
1
0
4
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
2
2
0
2
5
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ.
1
1
0
1

1η αγωνιστική

Ελευθεριακός - Ίωνας 50-84
Αγριά- Α.Ε.Β.Δ. 64-58 (55-55 κ.α.)
Ρεπό: Κένταυρος Ζαγοράς


2η αγωνιστική
Ίωνας - Κένταυρος Ζαγοράς  65-44
Α.Ε.Β.Δ. - Ελευθεριακός  72-37
Ρεπό: Αγριά

3η αγωνιστική
22/9  17:00  Κλ.Πορταριάς    Κένταυρος Ζαγοράς - Α.Ε.Β.Δ.
22/9  18:00  Κλ. Ν. Ιωνίας   Ελευθεριακός - Αγριά
Ρεπό:  Ίωνας

4η αγωνιστική
29/9  17:00  Β.Παρασκευόπουλου     Αγριά - Κένταυρος Ζαγοράς
29/9  17:00  Κλ. Ν. Ιωνίας   Α.Ε.Β.Δ. - Ίωνας
Ρεπό: Ελευθεριακός

5η αγωνιστική
6/10, 17.00, Κλ. Πορταριάς,    Κένταυρος Ζαγοράς - Ελευθεριακός
6/10, 17.00, Β.Παρασκευόπουλου    Ίωνας - Αγριά
Ρεπό: Α.Ε.Β.Δ.

3ος Όμιλος
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ
2
1
1
0
2
Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ
2
1
1
0
3
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ.
1
1
0
1
4
ΑΝΑΛΗΨΗ
1
1
0
1
1η αγωνιστική
Ανάληψη - Γ.Σ.Βόλου  46-74
Δήμητρα Ευξεινούπολης- Γ.Σ.Αλμυρού  49-74

2η αγωνιστική
22/9  18:00  Κλ.Αλμυρού     Γ.Σ.Αλμυρού - Ανάληψη
22/9  17:00  Β.Παρασκευόπουλου     Γ.Σ.Βόλου - Δήμητρα Ευξεινούπολης

3η αγωνιστική
29/9  18:00  ΕΑΚΒόλου     Ανάληψη  - Δήμητρα Ευξεινούπολης
29/9 18:00   Κλ.Αλμυρού   Γ.Σ.Αλμυρού - Γ.Σ.Βόλου

4ος Όμιλος
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΜΥΤΙΚΑΣ
3
2
1
1
2
ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
3
2
1
1
3
ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ
2
1
1
0
4
ΑΣΤΕΡΑΣ
2
1
1
0
5
ΕΑΛ
2
2
0
2
1η αγωνιστική
Αετοί  - ΕΑΛ 62-55
Αστέρας - Μύτικας  75-51
Ρεπό: Γ.Σ.Αμπελώνα


2η αγωνιστική
ΕΑΛ - Γ.Σ.Αμπελώνα  42-80
Μύτικας -  Αετοί  50-45
Ρεπό: Αστέρας

3η αγωνιστική
22/9  18:00  Κλ. Αμπελώνα    Γ.Σ.Αμπελώνα - Μύτικας
22/9  18:00  Κλ. Αγ. Θωμά    Αετοί - Αστέρας
Ρεπό:  ΕΑΛ

4η αγωνιστική
29/9  16:00  Κλ. Αγ. Θωμά      Αστέρας - Γ.Σ.Αμπελώνα
29/9  19:00  ΕΑΚΛάρισας   Μύτικας - ΕΑΛ
Ρεπό:  Αετοί

5η αγωνιστική
6/10, 18.00, Κλ. Αμπελώνα    Γ.Σ.Αμπελώνα -  Αετοί
6/10, 18.00, ΕΑΚΛάρισας    ΕΑΛ - Αστέρας
Ρεπό: Μύτικας



5ος Όμιλος
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.
4
2
2
0
2
SPORTS ACADEMY
4
2
2
0
3
ΝΙΚΑΙΑ 2012
2
2
0
2
4
ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡ.
1
1
0
1
5
ΕΛΑΣΣΟΝΑ
1
1
0
1
1η αγωνιστική
Νίκαια 2012 - Sports Academ  47-58
ΊκαροςΛάρισας - Σπάρτακος Λάρισας  44-62
Ρεπό: Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας


2η αγωνιστική
Sports Academy - Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας  80-70 (53-53κ.α., 63-63 α' παρ)
Σπάρτακος Λάρισας -  Νίκαια 2012  104-50
Ρεπό: ΊκαροςΛάρισας

3η αγωνιστική
22/9  17:00  Κλ. Ελασσόνας   Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας- Σπάρτακος Λάρισας
22/9  17:00  Κλ. Ι. Πατάκη    Νίκαια 2012- ΊκαροςΛάρισας
Ρεπό:  Sports Academy

4η αγωνιστική
29/9  18:00  Κλ. Αγ. Θωμά    ΊκαροςΛάρισας- Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας
29/9  20:00  Κλ. Αγ. Θωμά    Σπάρτακος Λάρισας - Sports Academy
Ρεπό:  Νίκαια 2012

5η αγωνιστική
6/10, 17.00,  Κλ. Ελασσόνας   Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας -  Νίκαια 2012
6/10, 18.00, Κλ. Αγ. Θωμά   Sports Academy - ΊκαροςΛάρισας
Ρεπό: Σπάρτακος Λάρισας


6ος Όμιλος
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
4
2
2
0
2
ΦΟΙΒΟΣ
2
1
1
0
3
ΝΕΟΙ AEΛ
2
2
0
2
4
ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ
1
1
0
1
1η αγωνιστική
Σουφλάρια - Κεραυνός  39-97
Νέοι  Α.Ε.Λ- Φοίβος 40-60

2η αγωνιστική
Φοίβος - Σουφλάρια  (22/9/2018)
Κεραυνός- Nέοι Α.Ε.Λ  71-35

3η αγωνιστική
29/9  18:00  14ο Γυμνάσιο     Σουφλάρια - Νέοι  Α.Ε.Λ
29/9  17:00  ΕΑΚΛάρισας    Φοίβος-Κεραυνός

7ος Όμιλος
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
4
2
2
0
2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.
3
2
1
1
3
ΣΟΦΑΔΕΣ
2
1
1
0
4
ΜΑΓΟΙ
2
2
0
2
5
Γ.Σ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ
1
1
0
1
1η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καρδίτσας - Μάγοι  70-49
Γ.Σ.Μουζακίου - Αναγέννηση Καρδίτσας  54-93
Ρεπό: Γ.Σ.Σοφάδων


2η αγωνιστική
Μάγοι - Γ.Σ.Σοφάδων  41-65
Αναγέννηση Καρδίτσας-  Ολυμπιακός Καρδίτσας 97-63
Ρεπό: Γ.Σ.Μουζακίου

3η αγωνιστική
22/9  18:00  Κλ. Σοφάδων   Γ.Σ.Σοφάδων- Αναγέννηση Καρδίτσας
22/9  17:00  ΕΑΚΚαρδίτσας    Ολυμπιακός Καρδίτσας- Γ.Σ.Μουζακίου
Ρεπό:  Μάγοι

4η αγωνιστική
29/9 18:00  Κλ.Μουζακίου    Γ.Σ.Μουζακίου- Γ.Σ.Σοφάδων
29/9 17:00  ΕΑΚΚαρδίτσας   Αναγέννηση Καρδίτσας - Μάγοι
Ρεπό:  Ολυμπιακός Καρδίτσας

5η αγωνιστική
6/10, 18:00, Κλ. Σοφάδων  Γ.Σ.Σοφάδων-  Ολυμπιακός Καρδίτσας
6/10, 19:00, Κλ. Μπάρας  Τρ.    Μάγοι - Γ.Σ.Μουζακίου
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας


8ος Όμιλος
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
Γ.Σ.ΓΟΜΦΩΝ
4
2
2
0
2
ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ.
3
2
1
1
3
ΔΑΝΑΟΙ
2
1
1
0
4
ΦΑΛΩΡΕΙΑ
2
2
0
2
5
ΔΕΣΚΑΤΗ
1
1
0
1
1η αγωνιστική
Γ.Σ.Γόμφων - Κρόνος Τρικάλων  90-41
Δαναοί - Φαλώρεια  69-45
Ρεπό: ΚΑΣ Δεσκάτης


2η αγωνιστική
Κρόνος Τρικάλων- ΚΑΣ Δεσκάτης 64-51
Φαλώρεια-  Γ.Σ.Γόμφων 36-74
Ρεπό: Δαναοί

3η αγωνιστική
22/9  17:00  Κλ. Δεσκάτης   ΚΑΣ Δεσκάτης- Φαλώρεια
22/9  18:00 Κλ.Μουζακίου   Γ.Σ.Γόμφων- Δαναοί
Ρεπό:  Κρόνος Τρικάλων

4η αγωνιστική
29/9  17:00  Κλ. Μπάρας  Τρ.    Δαναοί- ΚΑΣ Δεσκάτης
29/9  17:00  Δημοτικό Τρικάλων   Φαλώρεια - Κρόνος Τρικάλων
Ρεπό:  Γ.Σ.Γόμφων

5η αγωνιστική
6/10, 17:00, Κλ. Δεσκάτης  ΚΑΣ Δεσκάτης-  Γ.Σ.Γόμφων
6/10, 19:00, Κλ. Μπάρας  Τρ.    Κρόνος Τρικάλων - Δαναοί
Ρεπό: Φαλώρεια

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου