ΠΑΙΔΙΚΟ ΛΑΡ.

ΤΕΛΙΚΟΣ
Κεραυνός - Σπάρτακος 51-45

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
Σπάρτακος  -  Ελασσόνα 55-51
Κεραυνός   -  Κρόνος Τυρνάβου 69-62

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
Σπάρτακος - Μύτικας  58-43
Κεραυνός - Ν.ΑΕΛ  66-44
Γ.Σ.Αμπελώνα - Κρόνος Τυρνάβου  55-62
Ελασσόνα - Sports Academy  58-54

Α'ΟΜΙΛΟΣ 
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
20
11
9
2
2
ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ
19
12
8
4
3
SPORTS ACADEMY
19
12
7
5
4
Ν. Α.Ε.Λ.
18
12
6
6
5
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ
17
12
5
7
6
ΑΣΤΕΡΑΣ
16
12
4
8
7
ΦΟΙΒΟΣ
13
11
2
9

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ   44-37
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  59-75
ΦΟΙΒΟΣ - Ν.ΑΕΛ  84-68

2η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  20-0 α.α.
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  76-63
Ν.ΑΕΛ - ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  54-53

3η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  89-62
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ - Ν.ΑΕΛ  83-60
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΦΟΙΒΟΣ  56-48

4η Αγωνιστική
Ν.ΑΕΛ - ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  41-78
ΦΟΙΒΟΣ - ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  62-70
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ  61-43

5η Αγωνιστική 
ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ  80-67
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ - ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  55-68
ΑΣΤΕΡΑΣ - Ν.ΑΕΛ  78-43

6η Αγωνιστική
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  65-68
ΦΟΙΒΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ  81-76 (71-71κ.α.)
Ν.ΑΕΛ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  29-69

7η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ - ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  75-52
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  51-65
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ  60-27

2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  48-32
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  57-39
Ν.ΑΕΛ - ΦΟΙΒΟΣ 63-62

2η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ  73-53
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 32-46
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Ν.ΑΕΛ  74-58

3η Αγωνιστική
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  63-44
Ν.ΑΕΛ - ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  64-61
ΦΟΙΒΟΣ - ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 28-71

4η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  - Ν.ΑΕΛ  63-74
ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ - ΦΟΙΒΟΣ  60-43
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  35-67

5η Αγωνιστική
ΦΟΙΒΟΣ - ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 54-81
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ  66-55
Ν.ΑΕΛ - ΑΣΤΕΡΑΣ  76-55

6η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ - ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  86-71
ΑΣΤΕΡΑΣ -  ΦΟΙΒΟΣ  63-47
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - Ν.ΑΕΛ  53-56

7η Αγωνιστική
ΠΕΛΑΣΓΙ'ΩΤΙΣ - ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ  57-48
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ  65-62
ΦΟΙΒΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ



Β'ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
20
10
10
0
2
ΕΛΑΣΣΟΝΑ
18
10
8
2
3
ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ.
16
10
6
4
4
ΜΥΤΙΚΑΣ
14
10
4
6
5
ΠΥΡΣΟΣ
12
10
2
8
6
ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ
10
10
0
10

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΜΥΤΙΚΑΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ  46-26
ΠΥΡΣΟΣ  ΕΛΑΣΣΟΝΑ  30-78
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΟΝΟΣ  33-27

2η Αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΚΑΣ  80-52
ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  84-40
ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  37-111

3η Αγωνιστική
ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ - ΜΥΤΙΚΑΣ  52-46
ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  33-100
ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  44-77

4η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ  41-29
ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.  54-31
ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  80-67

5η Αγωνιστική
ΜΥΤΙΚΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  73-42
ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  20-66
ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  53-69

2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑΣ  49-55
ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  101-49
ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  54-65

2η Αγωνιστική
ΜΥΤΙΚΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.  28-45
ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  35-55
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.  78-22

3η Αγωνιστική
ΜΥΤΙΚΑΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ  56-62
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  91-62
ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. 86-35

4η Αγωνιστική
ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  63-69
ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑ  64-71
ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  43-52

5η Αγωνιστική
ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ  35-51
ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.  74-14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  68-40

Γ'ΟΜΙΛΟΣ 
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β’
20
10
10
0
2
SPORTS ACAD.  Β’
18
11
7
4
3
ΜΥΤΙΚΑΣ Β’
17
10
7
3
4
ΕΘΝΙΚΟΣ
15
12
3
9
5
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ B’
14
10
5
5
6
ΦΑΛΑΝΗ
8
8
0
8
7
ΑΕΛ
7
5
1
4
** Η ΑΕΛ πήρε τη θέση της Νίκαιας 2012
1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΦΑΛΑΝΗ  ΜΥΤΙΚΑΣ Β'  28-59

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β'   ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 46-22
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β    ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  99-7

2η Αγωνιστική
ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΝΙΚΑΙΑ 2012  (Αναβολή)
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  50-37
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β'  31-49

3η Αγωνιστική
ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β'   (Αναβολή)
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  40-41
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β' ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β' 32-70

4η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΕΛ 52-56**
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  (Αναβολή)
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΜΥΤΙΚΑΣ Β 41-51

5η Αγωνιστική
ΑΕΛ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β 19-98
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β'  50-67
ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  75-27

6η Αγωνιστική
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β' ΑΕΛ 55-31  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΜΥΤΙΚΑΣ Β 63-32
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  42-51

7η Αγωνιστική
ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ(Αναβολή)
ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β'  53-57
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  30-91

2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ (Αναβολή)
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β'  58-43
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  24-86

2η Αγωνιστική
ΑΕΛ  ΜΥΤΙΚΑΣ Β  24-64
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 51-67
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β' ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  56-40

3η Αγωνιστική
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  51-34
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β'  53-49

4η Αγωνιστική
ΑΕΛ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  29-46
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β 28-91
ΜΥΤΙΚΑΣ Β  - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 56-29

5η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΑΕΛ (αναβολή)
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β' ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  54-33
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ Β 43-56

6η Αγωνιστική
ΑΕΛ  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β' (Αναβολή)
ΜΥΤΙΚΑΣ Β  ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β 33-58
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  57-48

7η Αγωνιστική
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012(Αναβολή)
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β' ΜΥΤΙΚΑΣ Β 44-56
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β  ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β 20-0α.α.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου