ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2019-20
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.
24
12
12
0
2
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
20
12
8
4
3
ΑΕΒΔ
19
12
7
5
4
ΣΚΙΑΘΟΣ
18
10
8
2
5
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
16
11
5
6
6
ΙΩΝΙΚΟΣ
15
11
4
7
7
Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ
14
12
2
10
8
Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ
11
12
0
12

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 62-25
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ  61-28
Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ  ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ  53-13
Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  41-24

2η Αγωνιστική
ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  49-31
ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  33-77
ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΓΣ ΝΙΚΗ  23-52
ΙΩΝΙΚΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  39-37

3η Αγωνιστική
Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ - ΒΟΛΟΥ ΓΣ  45-35
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ  92-30
ΓΣ ΝΙΚΗ Α.Σ. - ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ  51-31
ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ (Αναβολή)

4η Αγωνιστική
ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  21-42
ΙΩΝΙΚΟΣ Μ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ   44-82
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ  61-54
ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  45-59

5η Αγωνιστική
Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ  28-42
ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΓΣ ΝΙΚΗ  72-16
ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  16-34
ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ 20-0 α.α.

6η Αγωνιστική
ΓΣ ΝΙΚΗ - Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  51-36
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  41-92
Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ - ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  (Αναβολή)
ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ - ΒΟΛΟΥ ΓΣ  15-29

7η Αγωνιστική
Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  25-59
ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ - ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  42-57
ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ - ΓΣ ΝΙΚΗ  57-40
ΒΟΛΟΥ ΓΣ- ΙΩΝΙΚΟΣ  28-18

2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  35-40
ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ - ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  42-64
ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ - Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ  20-34
ΒΟΛΟΥ ΓΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ  31-40

2η Αγωνιστική
Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ - ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  30-52
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΒΟΛΟΥ ΓΣ  65-24
ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ  52-17
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ  36-34

3η Αγωνιστική
ΒΟΛΟΥ ΓΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  37-41
ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  31-90
ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ  25-52
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΣΚΙΑΘΟΣ  30-50

4η Αγωνιστική
Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ  55-27
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ 88-41
ΓΣ ΝΙΚΗ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 48-43
ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ ΓΣ   50-34

5η Αγωνιστική
ΙΩΝΙΚΟΣ  Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  34-49
ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  30-91
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ  40-35
ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 37-49

6η Αγωνιστική
14/3/2020 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ
14/3/2020 21:30 ΚΛ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
14/3/2020 12:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
14/3/2020 21:30 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ

7η Αγωνιστική
28/3/2020 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ
28/3/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ
28/3/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
28/3/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ



2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2019-20
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.
20
10
10
0
2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
17
10
7
3
3
ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.
15
9
7
2
4
Γ.Σ.ΤΙΤΑΝΕΣ
14
10
4
6
5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.
13
9
4
5
6
ΦΑΛΑΝΗ
9
9
1
8
7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.
1
9
0
9









Ο Ολυμπιακός Καρδίτσας έχει αποσυρθεί από το πρωτάθλημα.
1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  59-43
ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 37-18
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ 39-58


2η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  0-20α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ  38-30
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  61-50


3η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ 46-63
ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.  35-65
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 20-0α.α

4η Αγωνιστική
 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  52-48
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  65-41
ΟΛΥΜΠΙΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  20-0α.α.

5η Αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  37-26
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ  54-76
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 0-20α.α.

6η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 40-55
ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ - ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ 60-40
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  - ΟΛΥΜΠΙΑ  59-51

7η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ  57-40
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  29-79
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. 0-20α.α.


2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  28-64
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ 0-20 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Αναβολή)


2η Αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ  39-66
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  59-82
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ. 20-0 α.α.


3η Αγωνιστική
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ 50-28
ΟΛΥΜΠΙΑ   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  0-20 α.α.
 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ. - ΦΑΛΑΝΗ  0-20 α.α.

4η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  43-75
ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  42-62
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ 0-20 α.α.

5η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. - Α.Ο ΤΙΤΑΝΕΣ  47-40
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ -  ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ  20-0 α.α.
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 20-0 α.α.

6η Αγωνιστική
14/3/2020 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
14/3/2020 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ
14/3/2020 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική
28/3/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ
28/3/2020 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
28/3/2020 13:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου