Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου 2020

Ορισμοί Διαιτητών - Κριτών ΕΣΚΑΘ (15-21/2/2020)


Οι όποιες αλλαγές συμβαίνουν θα εμφανίζονται με γραμματοσειρά εντόνου κόκκινου χρώματος

Εθνικές Κατηγορίες
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16/2/2020  Σερρών 12.00 Πανσερραϊκός-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας
 Διαιτητές : Τσάνταλη-Τζεκάκης (Γιαβρής)

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΕΣΚΑΘ
15/2/2020 20:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ  ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ
Διαιτητές :ΡΑΝΤΟΣ-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές:ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ-ΠΟΥΛΙΟΣ-ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ


16/2/2020 13:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΓΣ ΝΙΚΗ
Διαιτητές : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ  ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Κριτές:  ΜΑΡΟΥΣΟΣ ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ



16/2/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
Διαιτητές : ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές:  ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΠΑΣΣΙΑΣ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ



Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος Όμιλος
15/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ
Διαιτητές : ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π.  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  (ΜΟΡΦΗ)
Κριτές:  ΠΕΓΙΟΥΚΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ   ΠΟΛΥΖΟΣ



15/2/2020 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΣΤΕΡΑΣ   .ΦΟΙΒΟΣ
Διαιτητές : ΓΚΕΚΑΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κριτές:  ΓΚΑΤΖΙΑΣ  ΞΙΦΤΟΣ  ΑΝΔΡΕΟΥ


15/2/2020 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ  ΒΟΛΟΥ ΓΣ
Διαιτητές : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ   ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ
Κριτές:  ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΣΣΙΑΣ ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ



15/2/2020 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Διαιτητές : ΦΑΚΙΤΣΑΣ  ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ   (ΒΑΡΝΑΣ)
Κριτές:  ΓΙΑΝΝΗ  ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ


15/2/2020 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ
Διαιτητές : ΓΚΕΚΑΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κριτές:  ΑΝΔΡΕΟΥ  ΠΕΤΣΙΟΥ  ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ


15/2/2020 16:30 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΑΣ ΙΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
Διαιτητές : ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΤΣΑΛΑΣ Γ.
Κριτές:  ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ


2ος Όμιλος
15/2/2020 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Διαιτητές :ΓΚΟΥΤΑΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
Κριτές:  ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡ. - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ - ΤΑΣΙΑΣ


15/2/2020 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
Διαιτητές :ΠΑΖΩΛΗΣ-ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  (ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ Κ.)
Κριτές:ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΛΙΝΟΥ -ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ


15/2/2020 17:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  ΜΥΤΙΚΑΣ
Διαιτητές : ΜΑΡΑΜΗΣ  ΚΙΣΣΑΣ
Κριτές:  ΠΟΥΛΙΩΤΗ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΚΕΧΑΓΙΑΣ


15/2/2020 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΕΤ   ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
Διαιτητές :ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΔΗΜΟΥΛΑΣ
Κριτές:ΠΙΣΠΑ-ΝΤΟΒΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ


15/2/2020 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ
Διαιτητές : ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ  ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κριτές:  ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ  ΧΟΡΤΗ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ


17/2/2020 20:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ
Διαιτητές :   ΚΥΡΙΤΣΗΣ –ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.   (ΧΛΩΡΟΣ Ν.)
Κριτές:ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.-ΒΗΤΑΣ


Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος Όμιλος
15/2/2020 20:30 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
Διαιτητές : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ  ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Κριτές:  ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ



15/2/2020 18:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΡΙΑΣ ΑΠΣΒ.ΙΩΛΚΙΑ  ΜΓΣ.ΑΝΟΡΘΩΣΗ
Διαιτητές : ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Κριτές:  ΜΑΡΟΥΣΟΣ ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ



15/2/2020 19:00 ΚΛ.  ΑΛΜΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ.  Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ
Διαιτητές : ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές:  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΠΕΓΙΟΥΚΑ



15/2/2020 16:30 ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ
Διαιτητές : ΠΕΤΡΙΔΗΣ  ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗΣ
Κριτές:  ΣΓΟΥΡΟΥ  ΣΑΚΑΒΟΥ  ΜΟΤΣΙΟΣ


15/2/2020 18:30 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ BC VOLOS  ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές : ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ  ΤΣΑΛΑΣ Γ
Κριτές:  ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ


2ος Όμιλος
15/2/2020 16:30 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
Διαιτητές : ΔΟΤΑ  ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
Κριτές:  ΝΑΝΟΥΛΗ  ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ  ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ


15/2/2020 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
Διαιτητές : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΒΟΝΤΣΑ
Κριτές:  ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


16/2/2020 16:30 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.
Διαιτητές : ΔΟΤΑ  ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗΣ
Κριτές:  ΝΑΝΟΥΛΗ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ


16/2/2020 17:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.  ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
Διαιτητές :ΔΗΜΟΥΛΑΣ - ΡΑΝΤΟΣ
Κριτές:  ΤΣΟΥΚΑΣ Γ. - ΣΦΗΚΑΣ - ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ


16/2/2020 16:30 ΕΑΚΛ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ  ΦΑΛΩΡΕΙΑ
Διαιτητές : ΓΚΕΚΑΣ  ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Κριτές:  ΠΟΥΡΝΑΡΑ  ΓΙΑΝΝΗ  ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ


Β΄ΕΣΚΑΘ
1ος Όμιλος
15/2/2020 18:30 ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣΦΑΡΣΑΛΩΝ Κ21 Α.Σ.Δ.ΑΡΜΕΝΙΟ
Διαιτητές : ΠΕΤΡΙΔΗΣ  ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗΣ
Κριτές:  ΣΑΚΑΒΟΥ  ΣΓΟΥΡΟΥ  ΜΟΤΣΙΟΣ


15/2/2020 20:30 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟΣΚΟΠΕΛΟΥ
Διαιτητές : ΤΣΑΛΑΣ Ι. - ΛΙΑΚΟΥ
Κριτές:  ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ



16/2/2020 14:00 ΚΛ.ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ  ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ  ΑΔΜΗΤΟΣ 
Διαιτητές : ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ  ΔΟΤΑΣ Θ
Κριτές:  ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ  ΧΑΡΙΤΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ


16/2/2020 12:00 ΚΛ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ
Διαιτητές : ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Κριτές:  ΒΛΑΧΟΣ ΠΕΓΙΟΥΚΑ ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ


16/2/2020 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΓΣ
Διαιτητές :ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ  ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
Κριτές:  ΜΟΤΣΙΟΣ  ΣΓΟΥΡΟΥ  ΞΙΦΤΟΣ


2ος Όμιλος
15/2/2020 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΚ. ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21
Διαιτητές :ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κριτές:  ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ  ΧΟΡΤΗ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ


16/2/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Διαιτητές : ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ  ΤΙΚΑΣ
Κριτές:  ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ  ΣΓΟΥΡΟΥ  ΜΟΤΣΙΟΣ


16/2/2020 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ   ΦΟΥΝΤΑΣ 
Διαιτητές :ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ  ΠΑΛΙΟΒΑΙΟΣ
Κριτές:  ΣΑΚΑΒΟΥ  ΓΚΑΝΑΛΑΣ  ΚΕΝΑΝΙΔΗ


16/2/2020 15:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ ΑΣΚ   ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
Διαιτητές : ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ  ΣΕΡΙΦΗΣ
Κριτές:  ΜΠΕΚΕ -   ΣΔΡΟΛΙΑΣ - ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ


16/2/2020 14:30 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ
Διαιτητές :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ
Κριτές:ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ


ΕΦΗΒΙΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 
15/2/2020 18:00 ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ  Γ.Σ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.
Διαιτητές :ΚΥΡΙΤΣΗΣ - ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ
Κριτές:ΓΚΟΖΙΝΑ-ΚΟΝΤΟΥΛΗ-ΤΣΟΥΚΑΣ


ΕΦΗΒΙΚΟ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
 16/2/2020 ΚΛ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ  20:00  ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ  ΒΟΛΟΥ
Διαιτητές : ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
Κριτές:  ΜΑΡΟΥΣΟΣ ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ



18/2/2020 ΚΛ. ΑΛΜΥΡΟΥ  21:00  ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ
Διαιτητές : ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ  ΤΣΑΛΑΣ Γ.
Κριτές:  ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ



ΕΦΗΒΙΚΟ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16/2/2020 11:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΔΑΝΑΟΙ  ΑΕΤ Β.C
Διαιτητές :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
Κριτές:ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΒΗΤΑΣ

21/02/2020 ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21:40 ΦΑΛΩΡΕΙΑ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
Διαιτητές :ΛΙΛΗΣ –ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ
Κριτές: ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ



ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 
15/2/2020 16:00 ΕΑΚΚ   ΝΕΟΙ ΑΣΚ  ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
Διαιτητές : ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ  ΣΕΡΙΦΗΣ
Κριτές:  ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ  - ΚΑΛΑΚΩΝΑ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ


17/2/2020 21:15 ΕΑΚΚ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ (1)
Διαιτητές :ΛΙΛΗΣ – ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ
Κριτές:ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ - ΜΠΕΚΕ - ΜΗΝΟΥ


ΠΑΙΔΙΚΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ
1ος Όμιλος
15/2/2020 14:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Διαιτητές : ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ  ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
Κριτές:  ΠΟΥΡΝΑΡΑ  ΓΙΑΝΝΗ  ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ


16/2/2020 10:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές : ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗΣ
Κριτές:  ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ  ΧΟΡΤΗ  ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ


16/2/2020 12:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΑΡΙ ΕΝ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
Διαιτητές : ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ
Κριτές:  ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ  ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ  ΓΙΑΝΝΗ


16/2/2020 14:30 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές : ΔΟΤΑ ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗΣ
Κριτές:  ΝΑΝΟΥΛΗ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

2ος Όμιλος
16/2/2020 11:30 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ Α.Ο.ΛΑΡΙΣΑ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
Διαιτητές : ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ  ΤΙΚΑΣ
Κριτές:  ΧΑΡΙΤΟΣ  ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ


16/2/2020 14:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
Διαιτητές : ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ
Κριτές:  ΠΟΥΡΝΑΡΑ  ΓΙΑΝΝΗ  ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ


16/2/2020 14:00 7ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΝΙΚΑΙΑ 2012
Διαιτητές : ΓΚΕΚΑΣ  ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Κριτές:  ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ  ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ  ΓΚΑΤΖΙΑΣ


16/2/2020 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑ 0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 
Διαιτητές : ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ  ΠΑΛΙΟΒΑΙΟΣ
Κριτές:  ΓΚΑΝΑΛΑΣ  ΣΑΚΑΒΟΥ ΚΕΝΑΝΙΔΗ


ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1ος Όμιλος
16/2/2020 17:30 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ   Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ – ΙΩΝΑΣ
Διαιτητές : ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ
Κριτές:  ΠΕΓΙΟΥΚΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ



2ος Όμιλος
16/2/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ
Διαιτητές : ΤΣΑΛΑΣ Γ  ΔΑΓΛΑΣ
Κριτές:  ΜΑΚΡΗΣ ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ



16/2/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Β Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ
Διαιτητές :ΤΣΑΛΑΣ Γ  ΔΑΓΛΑΣ
Κριτές:  ΤΟΨΑΚΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ



16/2/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΣΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Β
Διαιτητές : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ  ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΛΗ
Κριτές:  ΚΑΡΡΑ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΠΑΣΣΙΑΣ



16/2/2020 10:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ Β ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛ
Διαιτητές :ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές:  ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΧΟΙΝΑΣ



16/2/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣΒΟΛΟΥ Γ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Β
Διαιτητές : ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΑΓΛΑΣ
Κριτές:  ΜΠΟΡΛΟΤΟΣ ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1ος Όμιλος
15/2/2020 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ
Διαιτητές :ΛΙΑΚΟΥ  ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΛΗ
Κριτές:  ΧΟΥΤΑ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΓΚΟΡΓΚΑ



15/2/2020 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
Διαιτητές : ΛΙΑΚΟΥ  ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΛΗ
Κριτές:  ΜΑΡΤΥΓΑΚΗ ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ ΠΑΣΣΙΑΣ



16/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ
Διαιτητές : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ  ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Κριτές:  ΣΕΦΕΡΕΙΑΔΟΥ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΓΚΟΡΓΚΑ


2ος Όμιλος
15/2/2020 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
Διαιτητές : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΒΟΝΤΣΑ
Κριτές:  ΙΩΑΝΝΟΥ  ΓΚΑΝΑΛΑΣ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


15/2/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητές : ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ  ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Κριτές:  ΜΟΡΑΣ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΚΕΧΑΓΙΑΣ


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
16/2/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ
Διαιτητές : ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ  ΔΟΤΑΣ Θ.
Κριτές:  ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ  ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ  ΓΚΑΤΖΙΑΣ


16/2/2020 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
Διαιτητές : ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ  ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
Κριτές:  ΜΟΤΣΙΟΣ  ΣΓΟΥΡΟΥ  ΞΙΦΤΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου