Τρίτη, 3 Δεκεμβρίου 2019

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΣΚΑΘ από 5/12 εως 8/12/2019


Ανακοινώθηκε από την ΕΣΚΑΘ το πρόγραμμα των αγώνων από  5/12 εως 8/12/2019 που είναι το εξής:


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΘ
5/12/2019 ΚΛ. ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 20:00 Α Ο ΤΡΙΚΑΛΑ-Α Ε ΛΑΡΙΣΑΣ


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ  ΕΣΚΑΘ
8/12/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ

8/12/2019 14:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

8/12/2019 11:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ



Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος Όμιλος
7/12/2019 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ

7/12/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002

7/12/2019 17:30 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ

7/12/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

7/12/2019 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

8/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΣ ΙΩΝΑΣ

2ος Όμιλος
7/12/2019 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ

7/12/2019 16:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ

7/12/2019 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε

7/12/2019 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

8/12/2019 19:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

8/12/2019 19:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ



Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος Όμιλος

7/12/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ  ΑΝΟΡΘΩΣΗ

7/12/2019 17:30 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β  BC VOLOS

7/12/2019 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛ ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡ.

8/12/2019 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΡΙΑΣ ΑΠΣΒ.ΙΩΛΚΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ 2018

8/12/2019 12:00 ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ


2ος Όμιλος
7/12/2019 16:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ

7/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ

8/12/2019 14:30 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

8/12/2019 19:30 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ.

8/12/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 


Β΄ΕΣΚΑΘ
1ος Όμιλος
7/12/2019 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ  ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΓΣΦΑΡΣΑΛΩΝ Κ21

8/12/2019 12:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ

8/12/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΔΜΗΤΟΣ  Α.Σ.Δ.ΑΡΜΕΝΙΟΥ Η ΑΝΑΓΕ

8/12/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΓΣ



2ος Όμιλος
8/12/2019 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ

8/12/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ

7/12/2019 15:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ

8/12/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

8/12/2019 17:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ ΝΕΟΙ ΑΣΚ


ΕΦΗΒΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
7/12/2019 13:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ Ν.ΑΕΛ  ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

7/12/2019 15:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ

8/12/2019 14:30 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ


ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
8/12/2019 13:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ  ΑΝΑΛΗΨΗ  - Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ


ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
8/12/2019 Ε.Α.Κ Κ 10:00  ΑΣΚ - ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

8/12/2019 ΚΛ.  ΣΟΦΑΔΩΝ 12:00  ΣΟΦΑΔΕΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ. Β

 8/12/2019 ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚ 13:30 ΓΟΜΦΟΙ   Ν. ΑΣΚ


ΠΑΙΔΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
1ος Όμιλος
8/12/2019 12:00  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑ

3ος Όμιλος
7/11/2019 18:30 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΓΙΑ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ

7/11/2019 13:00 12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΜΥΤΙΚΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β



ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1ος Όμιλος
6/12/2019 13:00 ΓΗΠ ΣΚΙΑΘΟΥ  ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ

7/12/2019 15:30 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΑΣ ΙΩΝΑΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β

7/12/2019 10:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΙΟΛΙΚΟΣ

7/12/2019 21:30 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ

8/12/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ


2ος Όμιλος
8/12/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΓΣ ΝΙΚΗ Β  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ
                                         ΑΝΑΒΟΛΗ 

8/12/2019 15:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΓΣΒΟΛΟΥ Γ ΜΓΣ.ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ

8/12/2019 10:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΑΣΙΩΝΑΣ Β Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ

7/12/2019 21:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Β ΓΣ ΒΟΛΟΥ Β

8/12/2019 18:00 Β.ΠΑΡΑΣΚ. ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ




ΠΑΙΔΙΚΟ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8/12/2019  17.00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΔΑΝΑΟΙ - ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ

8/12/2019 19.00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΛ.  ΑΙΟΛΟΣ Β - ΑΟΤ



NEANΙΔΩΝ 
7/12/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ
                                         ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1ος Όμιλος
7/12/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ

7/12/2019 12:00 ΚΛ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ Μ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1

7/12/2019 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ

7/12/2019 19:30 ΕΑΚΒ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ                              

2ος Όμιλος
8/12/2019 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

8/12/2019 12:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου