Πέμπτη, 13 Σεπτεμβρίου 2018

Ορισμοί Διαιτητών - Κριτών Κυπέλλου Ελλάδος και 2ης αγωνιστικής Κυπέλλου ΕΣΚΑΘ.

Οι όποιες αλλαγές συμβαίνουν θα εμφανίζονται με γραμματοσειρά εντόνου κόκκινου χρώματος  

Κύπελλο Ελλάδος
15/9  18:00 Κλ. Φαρσάλων    Γ.Σ.Φάρσαλων-Γέφυρα
Διαιτητές:Παπαγερίδης-Παπανικολάου (Βαρνάς)
Κριτές: ΝΑΝΟΥΛΗ - ΑΝΔΡΕΟΥ - ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ



16/9 15:00 Ν. Ιωνίας Βόλου  Νίκη Βόλου-Αγρίνιο
Διαιτητές: Φουτζήλας-Γαζέτας (Τσιργούλας)
Κριτές:ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ - ΠΟΛΥΖΟΣ

1ος Όμιλος
2η αγωνιστική
15/9  16:00  Κλ. Ν. Ιωνίας     Αιολικός - Γ.Σ.Νίκαιας
Διαιτητές:ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗΣ - ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές:  ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΧΟΙΝΑΣ - ΠΕΓΙΟΥΚΑ


15/9  18:00  Κλ. Ν. Ιωνίας     Ιωλκία - Αετός Πλατυκάμπου
Διαιτητές: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗΣ - ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές:  ΜΑΡΟΥΣΟΣ - ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ - ΠΟΥΡΓΙΑΝΟΣ


2ος Όμιλος
2η αγωνιστική
15/9  16:00  Β.Παρασκευόπουλου     Ίωνας - Κένταυρος Ζαγοράς
Διαιτητές:ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Κριτές:  ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ - ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ - ΠΟΛΥΖΟΣ

15/9  20:00  Κλ. Ν. Ιωνίας     Α.Ε.Β.Δ. - Ελευθεριακός
Διαιτητές:ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ
Κριτές:  ΜΑΡΟΥΣΟΣ - ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ -ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ

3ος Όμιλος
1η αγωνιστική
15/9  18:00  ΕΑΚΒόλου      Ανάληψη - Γ.Σ.Βόλου
Διαιτητές:ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Κριτές:  ΓΚΑΛΙΔΗ - ΒΕΛΕΤΖΑΣ - ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

15/9  18:00  Κλ.Αλμυρού    Δήμητρα Ευξεινούπολης- Γ.Σ.Αλμυρού
Διαιτητές:ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ
Κριτές:  ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ - ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ - ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ

4ος Όμιλος
2η αγωνιστική
15/9  18:00  ΕΑΚΛάρισας    ΕΑΛ - Γ.Σ.Αμπελώνα
Διαιτητές:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ I.
Κριτές:  ΧΟΡΤΗ - ΙΩΑΝΝΟΥ - ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

15/9  20:00  ΕΑΚΛάρισας    Μύτικας -  Αετοί
Διαιτητές:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ
Κριτές:  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΞΙΦΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5ος Όμιλος
2η αγωνιστική
15/9  16:00  Κλ. Αγ. Θωμά    Sports Academy - Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας
Διαιτητές:ΠΑΝΤΑΖΗΣ - ΚΙΣΣΑΣ
Κριτές:  ΓΙΑΝΝΗ - ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ - ΓΚΑΤΖΙΑΣ

15/9  18:00  Κλ. Αγ. Θωμά    Σπάρτακος Λάρισας -  Νίκαια 2012
Διαιτητές:ΠΑΖΩΛΗΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ
Κριτές:  ΣΓΟΥΡΟΥ - ΜΟΤΣΙΟΣ - ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ

6ος Όμιλος
2η αγωνιστική
15/9  20:00  Κλ. Αγ. Θωμά   Κεραυνός- Νέοι  Α.Ε.Λ
Διαιτητές:ΠΑΖΩΛΗΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ
Κριτές:  ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ - ΧΑΡΙΤΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

7ος Όμιλος
2η αγωνιστική
15/9  17:00  Κλ. Μπάρας  Τρ.  Μάγοι - Γ.Σ.Σοφάδων
Διαιτητές:ΚΥΡΙΤΣΗΣ - ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές:  ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ - ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ

15/9  19:00 ΕΑΚΚαρ. Αναγέννηση Καρδίτσας-  Ολυμπιακός Καρδίτσας
Διαιτητές:ΞΕΡΑΣ - ΛΙΛΗΣ
Κριτές:  ΤΑΣΙΑΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ - ΠΙΠΛΙΟΥ

8ος Όμιλος
2η αγωνιστική
15/9 17:00  Κλ. Μπάρας  Τρ.  Κρόνος Τρικάλων- ΚΑΣ Δεσκάτης
Διαιτητές:ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
Κριτές:  ΒΗΤΑΣ - ΤΖΕΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΑ

15/9 19:00 Δημοτικό Τρικάλων   Φαλώρεια-  Γ.Σ.Γόμφων
Διαιτητές:ΡΑΝΤΟΣ - ΚΟΥΤΙΒΗΣ
Κριτές:  ΠΑΥΛΙΔΟΥ - ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Τα σχόλια και οι απόψεις των σχολιαστών δεν απηχούν κατ' ανάγκη τις απόψεις του ιστολογίου μας και δεν φέρουμε καμία ευθύνη γι’ αυτά.