Πέμπτη, 10 Μαΐου 2018

Ορισμοί Διαιτητών & Κομισάριων της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας (4 Όμιλοι)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 25ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος
Κυριακή 13 Μαϊου
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ν.-ΕΑ Πατρών
Ραχιώτης-Αργυρούδης (Ελένης)



Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας
Μαρινάκης-Τσακιράκη (Γιαλικάρης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Κεραυνός Αιγίου
Ζιώγας-Καββαδάς (Θεοδοσόπουλος)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Απόλλων Σμ.
Ορφανός Εμμ.-Τηγάνης (Δημητριάδης)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Αχαγιά 82
Σπυρόπουλος-Μελισσάρης (Κωστής)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ολυμπιάδα Λεχ.
Μαντήλας-Σταθόπουλος (Ρόζης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ένωση Ιλίου
Δελαγραμμάτικας-Μαυρέλης (Παππάς)

2ος Όμιλος
Κυριακή 13 Μαϊου
Εσπέρου 16.00 Έσπερος-Βούρειος
Παπαδημητρόπουλος-Μπακετέα (Παπαγιαννόπουλος)

Νίκαιας «Πλάτων» 17.00 Άρης Ν.-Πεντέλη
Γιακείμη-Τσολάκος (Ζώης)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Σταμάτης Φ.)

Σχηματαρίου 12.00 Ερμής Σχ.-ΟΦΗ
Αθανασόπουλος-Τούσης (Δεσάρτης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Νίκη Αμαρουσίου
Φακίτσας-Καρακώστας (Βαρνάς)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-ΑΕΕ Παναγίτσας
Φάκαρος-Ντάσης (Παπαδόπουλος Στ.)

3ος Όμιλος
Κυριακή 13 Μαϊου
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Φίλιππος Βέρ.
Λελούδας-Κοντογιάννης (Μυζίκος)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νίκη Βόλου
Φουτζήλας-Πράττος (Κηπουρίδης)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Ίκαροι Τρ.
Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Πολυχρονίδης)

Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Εύαθλος Μακ.
Ντούρας-Ζαχαριάδης (Δέλλας)

Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Αγρίνιο
Παπαδόπουλος Χαρ.-Ηλιόπουλος (Καλότσης)

Πτολεμαιδας 17.00 Πτολεμαϊδα-ΑΓΣ Ιωαννίνων
Γαζέτας-Αγραφιώτης Ιωάν. (Μπαταούλα)

4ος Όμιλος
Κυριακή 13 Μαϊου
Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Αστέρας Σίνδου
Καλέσης-Παπανικολάου Ιωάν. (Θωμόπουλος)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-ΧΑΝΘ
Δημάδης –Γιαννούλης (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Πολύγυρος
Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Παραλυκίδης)

ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-Μακεδονικός
Σιταρίδης-Γραικός (Μήτσιου)

Καλαμαριάς 18.00 Απολλων Καλ.-Ελευθερούπολη
Παργιαννόπουλος-Δολγύρας (Σακελλαρίου)

Ν.Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής
Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Γιαβρής)

Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Αίας Ευόσμου
Τσούλης-Καρκαλέτσης (Κασαπίδης)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου