Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016

Χάνθ- Α.Σ.Καρδίτσας 43-77 (Β' Εθνική)

 

Χάνθ - Α.Σ.Καρδίτσας ..........43-77
Τα δεκάλεπτα:13-19, 24-41, 36-58, 43-77
Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.
Χάνθ(Νικολαΐδης): Ιορδάνογλου 2, Αμπατζάς 10(2), Βλάχος 5, Σταματέλος, Ελευθεριάδης 5, Ζιάκας 7, Ερμίδης 2, Γεωργάκης 5, Μελίδης , Λευκαδίτης 7, Παπαζούδης, Φυλακτός, Μελίδης
Α.Σ. Καρδίτσας (Κ. Ρουμελιώτης): Σκόρδας 2, Κουρέπης 2, Λάκκας 2, Μαυρογιάννης 15, Παππάς Κ., Πανταζής 5 (1), Καμαριώτης 9(3), Παπαδόπουλος 11, Τριχόπουλος 4 (1), Θέος 13(1), Παππάς Γρ. 9 (1), Πασάς

Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων - Τιτάνες Παλαμά 60-66 (Γ' Εθνική)


Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων - Τιτάνες Παλαμά........60-66
Δεκάλεπτα:16-19, 31-44, 48-54, 60-66
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι., Λουλουδιάδης
Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων(Τσουκανέλης): Γεωργίου, Καρασίμος, Μπαρτζώκας 13, Καννής, Τζίμας 2, Μουζακίτης 15(3), Μάντζιος 8, Μάκης, Πάτρας 12, Θώδης, Φίλιος, Αυγερινός 10(1)
Τιτάνες Παλαμά (Χάρης Φόρος) Μπιζιώτης, Πανάρας 21(4), Αργύρης 3(1),Γεωργατζάς 13(2), Παπαϊωάννου 9(1), Δερμιτζάκης 8, Αρχοντής, Φαλιάκης, Μούμογλου 1, Χατζής 4, Αποστολάκης 7.

Π.Σ.Ευκαρπίας – Γ.Σ. Φαρσάλων 79-82 (Γ' Εθνική)

 

Π.Σ.Ευκαρπίας – Γ.Σ. Φαρσάλων..........79-82
Δεκάλεπτα: 19-26, 36-57, 58-66, 79-82
Διαιτητές: Ρούκας, Μπακάλης
Π.Σ.Ευκαρπίας:(Γκένογλου): Ψευτόγκας, Πούλιος, Κολότσιος 13 (1), Θεοδωρόπουλος, Κοσμίδης 7, Μπάρκος, Γαϊτάνης 8 (2), Χολέβας 11, Βενετίδης 2, Απιδόπουλος 10 (2), Ουλουσίδης 14 (2), Γκαβέζος 14 (4).
Γ.Σ. Φαρσάλων (Μάκης Αλεξίου): Παπακώστας 29 (1), Ντίνος 3 (1), Τσιλούλης, Ιλτσόγλου, Αναγνωστόπουλος Χ. 5 (1), Ντόνας, Μάρκος, Αναγνωστόπουλος Γ. 21 (4), Μακρής 6 (2), Ψύρρας 3 (1), Φούντας 6 (2), Κούργιας 9.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ & ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΟΜΙΛΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2016-17


5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Σπάρτακος - Αστέρας...............................................69-28
Ελασσόνα - Α.Ε.Λ....................................................47-88
Κρόνος Τυρνάβου Φοίβος......................................41-50
Ρεπό: Πελαργοί
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΦΟΙΒΟΣ
8
5
3
2
2
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
6
3
3
0
3
ΑΕΛ
6
3
3
0
4
ΑΣΤΕΡΑΣ
5
4
1
3
5
ΕΛΑΣΣΟΝΑ
5
4
1
3
6
ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ.
3
3
0
3
7
ΠΕΛΑΡΓΟΙ
00
0
0
0



Οι Πελαργοί αποσύρθηκαν και όλοι οι αγώνες τους θα δηλώνονται αναβολή.

Αποτελέσματα - Βαθμολογία Εφηβικού Λάρισας


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ερμής Αγιάς - Αετοί.................................................49-76
Κεραυνός - Ελασσόνα..............................................62-58
Γ.Σ.Νίκαιας - Μύτικας..............................................50-58
Κρόνος Τυρνάβου - Αμπελώνας...............................24-80
Φοίβος - Α.Ο.Σουφλαρίων.............................46-46κ.α. 53-51παρ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΑΕΤΟΙ
6
3
3
0
2
ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ
5
3
2
1
3
SPORTS ACADEMY
5
4
1
3
4
ΜΥΤΙΚΑΣ
4
2
2
0
5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
4
2
2
0
6
ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
4
3
1
2
7
ΕΛΑΣΣΟΝΑ
3
2
1
1
8
ΦΟΙΒΟΣ 2002
3
2
1
1
9
Α.Ο.ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ
3
2
1
1
10
ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
3
3
0
3
11
Γ.Σ.ΝΙΚΑΙΑΣ
2
2
0
2

Άδμητος Βελεστίνου - Αετοί Λάρισας 58-46 (Β' ΕΣΚΑΘ) φώτο

 

Άδμητος Βελεστίνου - Αετοί Λάρισας.......58-46
Τα δεκάλεπτα:14-12, 28-26, 37-33, 58-46
Άδμητος Βελεστίνου: (Λιταίνας) Χατζηθεοδώρου 13,  Αγγέλης 16, Μωραΐτης 7, Πάτας 4, Ντόκος 6, Γεροβασίλης 1, Σδρούλιας 11.
Αετοί(Βαρδακούλης) Μπουσκολίτης 10, Σάχο , Καραδήμος 10, Ευαγγελόπουλος 3, Καραχρήστος 10, Καραγιάννης Ν.4, Καραγιάννης Β. 2, Αρσενίου 7, Νταλαμπάσχας .

Ακολουθεί πλούσιο φωτορεπορτάζ με φωτογραφίες του Βασίλη Σιουμουρέκη

Sports Academy - Μύτικας 32-49 (παιδικό) (φώτο - vid)

 Sports Academy - Μύτικας..........32-49
Δεκάλεπτα: 9 - 15, 14 - 30, 20 - 41, 32 - 49.
Sports Academy : (Θεοδωρόπουλος) Βλαχούλης, Θεοδωρόπουλος, Νιαούλης, Τάκος, Χασιώτης, Διαμαντής, Κωστούλης.
Μύτικας: (Γκόβαρης)  Γκουζιώκας, Shegaj, Μαγιάκος, Σιαμπάκος, Σαμουλαδάς Β., Τσιγεράς, Λαρχανίδης, Χασιώτης, Μωυσής, Φασούλας, Σαμουλαδάς Κ., Νάνης Ι.

Δείτε τα τελευταία  λεπτά  του αγώνα :

Ακολουθεί πλούσιο φωτορεπορτάζ 

Αποτελέσματα - Βαθμολογία Β'ΕΣΚΑΘ (1ος Όμιλος)


Αποτελέσματα
5η αγωνιστική
Άδμητος Βελεστίνου - Αετοί Λάρισας..............58-46
Ίκαρος Λάρισας - Ελευθεριακός.......................49-53
Κέλτες - Δήμητρα Ευξεινούπολης....................33-57
Ιωλκία - Μ. Αντύπας.........................................65-28
Ηρακλής Χάλκης - Αναγ. Καλοχωρίου.............55-53
Φαλάνη - Αρμένιο..............................................61-56

Βαθμολογία
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
Β
Α
Ν
Η
1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
10
5
5
0
2
ΙΚΑΡΟΣ
9
5
4
1
3
ΦΑΛΑΝΗ
9
5
4
1
4
ΙΩΛΚΙΑ ΒΟΛΟΥ
9
5
4
1
5
ΑΡΜΕΝΙΟ
8
5
3
2
6
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ.
8
5
3
2
7
ΑΕΤΟΙ
7
5
2
3
8
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ
7
5
2
3
9
ΑΝ.ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
7
5
2
3
10
ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛ.
6
5
1
4
11
ΚΕΛΤΕΣ
5
5
0
5
12
ΜΑΡ. ΑΝΤΥΠΑΣ
5
5
0
5